רצים להציל חיים למען ילדים חולי סרטן – עמותת רחשי לב

במרתון סמסונג תל אביב שהתקיים ביום שישי 28.02.2020 רצו עשרות רצים עבור ילדי רחשי לב – ילדים חולי סרטן אשר מרוץ החיים שלהם נעצר!
מאות הרצים נרתמו לריצה המשותפת על מנת לתת לילדים חולי סרטן כוח מהידיעה שרצים עבורם, מאמינים בהם ומחזקים אותם!
בין הרצים היו אנשים פרטים, קבוצות ריצה, משפחות של ילדים חולי סרטן, בנות שירות ומתנדבים. כל אחד מהרצים, או מקבוצות הרצים, פתח דף גיוס תרומות, בו הוא פנה לחבריו וביקש מהם להצטרף אליו למשימה, ולסייע בתרומות כספים עבור הילדים.

פעילות עמותת רחשי לב

תרומות הכספים נאספו על מנת לאפשר לעמותת רחשי לב לקיים פעילויות שונות כמו להגשים לילדים משאלות, להוציא אותם לימי כיף ואוורור מהטיפולים, לחגוג להם ימי הולדת ולהעניק להם רגעים של אושר שיתנו להם כוחות להמשיך להילחם ולנצח!
אחד מהרצים המרגשים השנה, היה איילון.
איילון, התבשר לא מזמן שהגידול חזר, ושהוא צריך לעבור ניתוח להסרת הגידול, איילון פנה אלינו וביקש להצטרף יחד עם חבריו ולרוץ אתנו. רגע לפני שהוא נכנס לניתוח היה לו חשוב לקחת חלק במרוץ ולהעביר את המסר: "אתם, שהייתם כל כך משמעותיים בשבילי, והפכתם לי למשפחה שנייה! אני רוצה לרוץ בשבילכם, בשבילי ובשביל החברים שלי במחלקה!"


אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן, ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים , טיפול חדשני בסרטן, זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן