לאבד את השיער ולשמור על החיוך – החלאקה לשליו

נשירת השיער כתוצאה מטיפולי הכימותרפיה, היא אחת מתופעות הלוואי שהכי קשה להתמודד איתן.
כהורה לילד חולה סרטן, לקום בבוקר לחבק את הילד שלך, ולמצוא את עצמך מוקף בתלתלי הזהב שלו פזורים על הכרית, זה כואב ומרסק.
שליו, בן השנתיים וחצי, התחיל לאבד את השיער כתוצאה מהטיפולים. המחשבה איך לסייע לו ברגע הקשה הזה, להקל על הכאב והפחד באיבוד השיער, מהבהלה שיסתכל במראה ולא יזהה את עצמו, הובילה את ההורים שלו, אתי ויוסי, לפנות אלינו ולבקש מאיתנו לחבק את שליו ברגעים האלה, שיעבור את החוויה כשהוא מוקף במשפחה, בנ"ש ואנשים שהוא אוהב, שירככו את ההלם והקושי.

עמותת רחשי לב הפיקה מסיבת גזיזת שיער בבית חולים "שיבא", תל השומר

עמותת רחשי לב הפועלת למענם של ילדים חולי סרטן נרתמה למשימה, והפיקה לשליו מסיבת גזיזת שיער. פנינו ליובל המבולבל, הדמות ששליו מעריץ, שהפתיע את שליו (שלא הבין איך הכוכב שלו יצא מהמסך ועומד לידו), שימח אותו, הצחיק אותו, הסיח את דעתו מהתספורת והישווה איתו קרחות.
לראות את שליו מאבד את השיער, כשהוא מוקף בכל כך הרבה אהבה, תמיכה ושמחה, שהפכה עבורו את רגעי הקושי לרגעים של צחוק מתגלגל ושמחה – היה מעצים ומרגש!
כולנו מאחלים לשליו שימשיך להילחם עם חיוך ושמחה!
ושהדמעות של הכאב שזלגו אתמול להורים ולאורחים – יהפכו לדמעות של הודיה ושמחה!
בתפילה לרפואה שלימה והחלמה מהירה!

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, סוגי סרטן בילדים, טיפול ביולוגי בסרטן ועוד. תוכלו ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן