בית הילד, אוהל שרה – עמותת רחשי לב למען ילדים חולי סרטן

ארגון רחשי לב נוסד בשנת 1989 על מנת לתמוך וללוות ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם בתקופה הקשה בחייהם. אנחנו ברחשי לב עוטפים את הילדים החולים ובני משפחותיהם החל מסיוע כלכלי, חוות דעת רפואיות, ציוד רפואי, אוכל, הגשמת משאלות, ימי כיף, טיולים לחו"ל ועוד, וכלה בלינה בבית הילד שלנו, מלונית בת 20 סוויטות הממוקמת בתוך מתחם בית חולים שיבא, תל השומר, בסמוך לבית החולים ספרא לילדים ולמחלקה ההמטו-אונקולוגית. במיקום של בית הילד מאפשר להורים ולילדים שהות בתוך בית החולים ללא נסיעות מיותרות. רחשי לב מביאים לשינוי בחייהם של ילדים חולי סרטן בישראל עם תמיכה כוללת בתקופת המחלה והכל על מנת להקל על הסבל, לתרום לאיכות החיים של הילד וההורים ולהביא להחלמה מהירה טובה.

רחשי לב מארחת מאות אנשים שומרי שבת מידי שבת וחג בפרויקט אוהל שרה בבית הילד

עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, מארחת בבית הילד מידי שבת וחג, עשרות מלווים הבאים לשהות לצד יקיריהם המאושפזים במחלקות השונות. המלווים מכל החוגים והעדות שוהים בצוותא ונהנים מאווירה של שבת המלכה ללא עלות. מקומות הלינה הם לגברים ונשים בנפרד.
האירוח בבית הילד בשבתות ובמועדי ישראל, פועל מזה כעשור ומאפשר לינה בסטנדרטים גבוהים אשר מאפשרים למלווים לאגור כוחות ולשוב ליקיריהם בכוחות מחודשים. האירוח כולל לינה, פינות קפה, שתיה קרה וחמה וכיבוד קל, בית כנסת וספריה העמודים לרשות האורחים.
כל אורח מקבל מיטה מוצעת נקיה ונוחה ולוקר עם מפתח לשמירת חפציו.
במהלך השבת שוהה בבניין תורן שבת, שדואג להפעלת פינות הקפה והשתייה ולמתן מענה לצורכיהם של האורחים.

ילדים חולי סרטן המטופלים באופן יומיומי במרפאות לאשפוז יום מתארחים בבית הילד של עמותת רחשי לב

ציטוטים ומילות תודה מספר האורחים של השוהים בפרויקט אוהל שרה בבית הילד

"לא ציפינו שבמסגרת 'בית חולים' נקבל שהות של 'בית מלון' עם לב רחב ונעימות בה אתם מארחים".

"לנשמות שמאחורי רחשי לב – אתם מדליקים את האור בעינינו, משפחות המתרפאים. בזכותכם אנו זוכים להאיר גם להם שמחה וברכה של שבת קודש. יישר כח על מפעלכם המבורך. הפאר וההדר בעיצוב המקום, עם הניקיון המופתי והאכפתיות שהעתרתם עלינו השבת, אפשרו לנו להביא שמש צדקה ומרפא בכנפיה לכל עבר, בבית הרפואה, ולקיים את האור בשבת למשפחתנו למרות הכאב שבאשפוז. תודה מקרב לב".

"אין בפינו מילים להודות לארגונכם הנפלא. רחשי לב – כשמו כן הוא. על האווירה הנעימה והנפלאה שהנכם מעניקים לבאים לסעוד את קרוביהם במצבים השונים. גם אנו בנו לסעוד נכד פעוט המאושפז בטיפול נמרץ. פינת החסד שלכם הבינה לרחשי לבינו, והעניקה לנו רוגע, שלווה ופסק זמן להתאווררות מהנה על טהרת הקודש".

"לפעמים מקום שקט מטופח ויפה, לכמה רגעים של מנוחה, עושה את ההבדל בין להחזיק מעמד לבין להפך.. המנוחה שהענקתם לנו בעין יפה, החזיקה אותנו בנפש רגועה ושלווה להמשך הטיפול של בננו. אין ספק שחוץ מהטובה הגדולה לנו ההורים, זכיתם אף לסייע בהחלמת בננו שקיבל חזרה הורים רגועים ושלווים אחרי מנוחה תועלתית".
הרישום ללינה בבית הילד לשבת, מידי יום חמישי, החל מהשעה 16:00, בטלפון: 072-2777779

עמותת רחשי לב - אוהל שרה
אוהל שרה - עמותת רחשי לב

אתם מוזמנים להתרשם מהפעילות ולקרוא מכתב תודה שהתקבל מאורחי "אוהל שרה".

ארגון רחשי לב מעניק מעטפת תמיכה במחלקות האשפוז לילדים חולי סרטן בין פעילויות העמותה תמצאו גם את אמבולנס החלומות, סיוע כספי לילדים חולי סרטן, האגף לילד המיוחדקידום המחקר ועוד.
בעזרת תרומתכם ילדי רחשי לב יוכלו להילחם בסרטן עם חיוך. לתרומות לחצו כאן.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן