אירוע התרמה להרחבת בית הילד – עמותת רחשי לב

הקונסול הכללי בניו יורק השגריר דני דיין, חבר יקר של עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן אירח בביתו אירוע לציון 70 שנה למדינת ישראל. לאירוע הגיעו ידידי רחשי לב בניו יורק ואנשי מפתח בקהילה היהודית.
האירוע נפתח בברכה מצולמת מנשיא המדינה, מר ראובן רבלין, שדיבר על חשיבות הפעילות של עמותת רחשי לב בסיוע ותמיכה לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם ברגעים הקשים של המחלה, והזמין את משתתפי האירוע לתרום ולקחת חלק בהצלת חייהם של הילדים, ובהענקת שמחת חיים וכוח לילדים במלחמה על חייהם.

אירוע התרמה להרחבת בית הילד, בביתו של קונסול ישראל בניו יורק, מר דני דיין, לציון 70 שנה למדינת ישראל.

אורח הכבוד באירוע, מר תמיר פרדו, ראש המוסד לשעבר, הגיע במיוחד לניו יורק ליום אחד לאירוע ונאם בפני הנוכחים בנושאי ביטחון. אחריו דיבר מר יעקב כץ, העורך הראשי של עיתון ג'רוזלם פוסט, אשר שיתף את הנוכחים מזווית אישית על פעילות העמותה – כאביה של ילדה חולת סרטן, שלוותה על ידי רחשי לב, בנות השירות והמתנדבים.
באירוע היה אורח מיוחד, רועי גינת בן ה- 20 אשר התעוור בגיל שנה וחצי כתוצאה מהמחלה וריגש את הנוכחים בסיפורו ובנגינתו המקצועית.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן, ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים , טיפול חדשני בסרטן, זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן