נלחמים בסרטן עם עצמה וחיוך – פורים 2023

"משנכנס אדר מרבים בשמחה" – במחלקות ההמטו אונקולוגיות לילדים, הצורך בשמחה חיוני ביותר.
שמחת החיים, הצחוק והאופטימיות – הן חלק בלתי נפרד מהמלחמה על החיים, מהיכולות של הילדים להתמודד עם הטיפולים הקשים ולהתאושש מהם בצורה מהירה וטובה יותר. לכן, המשימה של עמותת רחשי לב פועלת למענם של ילדים חולי סרטן ובני משפחתם, בחודש זה – כפולה ומכופלת. אנו מתרגשים לשתף אתכם בקצת מהעשייה שלנו בחודש האחרון, עשייה שכולה עוצמה, שמחה וחיוכים אשר מחזקים את הילדים הגיבורים שלנו במלחמה על החיים!


בבוקר ראש חודש אדר, לאחר שבועות של תיכנון, הפקה ויצירה, התעוררו הילדים לעולם צבעוני וקסום. המחלקות ההמטו-אונקולוגיות לילדים בבית החולים דנה דואק באיכילוב ובבית החולים ספרא לילדים, בתל השומר, הפכו לאי טרופי קסום, עם עיצובים וציורים מרהיבים תחפושות ואווירת חג שמחה וצוהלת.

עמותת רחשי לב חוגגים פורים עם ילדים הנלחמים במחלת הסרטן

דאגנו לכל ילד לתחפושות אישית אותה הוא ביקש. פורים זה החג של הילדים. חג שבו כל ילד יכול להיות להפוך ליום אחד למי שהוא חולם להיות. ליום אחד לשים מסיכה ולהתנתק מהמציאות היומיומית הקשה בה הוא נתון. התרגשנו לראות את הילדים נכנסים כל אחד לדמות הגיבור שלו ושואבים ממנה כח. אריות, נמרים, גיבורי על, נסיכות ופיות הסתובבו ביננו במחלקות עם חיוך ענק על הפנים ועם כוחות מחודשים להמשך.

בית הילד – עמותת רחשי לב למען ילדים חולי סרטן

כמדי שנה, התכנסנו בבית רחשי לב בבית חולים תל השומר, לחגיגת פורים המסורתית. אל המסיבה הגיעו עשרות ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, חלקם ישירות ממיטות האשפוז, בליווי הצוותים הרפואיים, בנות השירות  והמתנדבים. בקרנבל נהנו המשתתפים ממתקני מתנפחים, סימולטורים, עמדות VR ומולטימדיה, שולחנות משחק, דוכני הפעלות ויצירה, לוליינים, קוסמים, קריקטוריסטים, מופעי רחוב, קייטרינג מפנק, דוכנים מתוקים, משלוחי מנות ועוד.
את חגיגות הפורים סיימנו בקריאת מגילה מרגשת במחלקה, בא התפללנו יחד עם הילדים וההורים שהכל יתהפך לטובה! ושנזכה לחגוג עם הגיבורים שלנו בבריאות והחלמה מליאה!

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, סוגי סרטן בילדים, בזכות תרומתך  ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן