אמבולנס החלומות של עמותת רחשי לב למען ילדים חולי סרטן

ארגון רחשי לב – מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן, הוקם בשנת 1989 ומהווה גוף מוביל בקידום, סיוע ותמיכה בילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. הארגון מטפל מידי שנה בכ-500 ילדים וצעירים חולי סרטן, ללא הבדלי דת, גזע ומין ומכל שכבות האוכלוסייה. ההדגשים היינם רפואיים, חברתיים ופסיכולוגיים, מתוך מטרה לשמור על המורל של הילדים, לסייע בהתמודדות עם האתגרים הקשים הכרוכים במחלה ולהקל על הסבל.

אמבולנס החלומות, עמותת רחשי לב

ארגון רחשי לב רכש ועיצב את אמבולנס החלומות – אמבולנס ייחודי מסוגו

אמבולנס החלומות, הינו אמבולנס ייחודי, יחיד מסוגו בארץ, המאובזר כניידת טיפול נמרץ. האמבולנס עוצב והותאם מתוך נקודת מבט של ילד, על מנת לאפשר לו חווית נסיעה רגועה, בטוחה ומהנה, המותאמת לעולם הילדות ולנקודות המבט שלו.
האמבולנס מעוצב כלימוזינה יוקרתית, עם כורסאות, מושבי עור ואביזרי נוחות. על תקרת האמבולנס מותקן מסך פלזמה ענק עם מערכת קולנוע, אורות דיסקו, רמקולים ומגוון משחקים- המאפשרים להעביר את זמן הנסיעה במסיבת דיסקו, קריוקי, צפייה בסרט או משחק. על גג האמבולנס מותקנת מצלמת דרך, המאפשרת לנוסע לצפות בתוואי הדרך על גבי מסך הפלזמה, המצלמה מופעלת באמצעות ג'וי סטיק שנמצא בשליטתו של הילד הנוסע, אותו הוא יכול לכוון אל הכיוון בו הוא מעוניין לצפות.
האמבולנס מצויד במיטת חולה חשמלית, עם מערכת פניאומאטית מיוחדת להפחתת זעזועים גם בתנאי דרך קשים, מכשור רפואי כולל מערכת הנשמה מתקדמת, משאבות להזרקת תרופות, מוניטור, דפיברילטור וכסא גלגלים משוכלל.

אמבולנס החלומות מיועד לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן - רחשי לב

ארגון רחשי לב מסייע בהסעת ילדים חולי סרטן בליווי רפואי צמוד

האמבולנס משמש להסעת הילדים לבית החולים וחזרה, ומאפשר לילדים חולי סרטן את חלון האפשרויות הגדול לצאת לכל מקום מחוץ לבית החולים בהשגחה רפואית צמודה, להשתתף באירועים חברתיים, מפגשים משפחתיים וימי כיף בליווי בנות השירות ומתנדבי רחשי לב והכל ללא תשלום.
האמבולנס של רחשי לב כבר חרש את הארץ לאורכה ולרוחבה, מאות ילדים הגשימו לעצמם חלום וביקרו באתרים נפלאים מהחרמון ועד אילת מהכנרת ועד ים המלח. מאחורי כל נסיעה של ילד באמבולנס מסתתר סיפור חיים אישי, כואב ומרגש. כל קילומטר שווה כדי להקל על סבלו של ילד ולהעלות חיוך על פניו המיוסרות. האם ניתן לתאר את האושר של ילדה חולת סרטן המאושפזת שבועות ארוכים במחלקה האונקולוגית ופתאום זוכה לטיול מרענן?! כמה נפלא לצאת מחוץ לבית החולים ליום כיף, להשתתף במסיבה משפחתית או מפגש חברתי, לאסוף חוויות, חיוכים וזיכרונות טובים שנותנים כוח להמשך.

עמותת רחשי לב - אמבולנס החלומות

מעוניינים להגשים חלום לילד באמצעות אמבולנס המשאלות ? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם עמותת רחשי לב – עמותה לילדים חולי סרטן. בזכות תרומתכם אנו מצילים את חייהם של אלפי ילדים חולי סרטן. אנו מסייעים להם ולבני משפחתם ברגעים הקשים של החיים, נותנים תקווה ואריכות ימים, אז תנו גם אתם תרומה לילדים חולי סרטן-  לתרומות לחצו כאן. 
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן