בית הילד – למען חיילי צבא ההגנה לישראל

ארגון רחשי לב, מעניק תמיכה וסיוע לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. הארגון הוקם בשנת 1989, ומטפל בכ500 ילדים חולי סרטן מידי שנה. ההדגשים הינם חברתיים, חינוכיים ופסיכולוגיים, מתוך מטרה לשמור על המורל של הילדים, לסייע בהתמודדות עם האתגרים הקשים הכרוכים במחלה ולהקל על הסבל.
בתוך מתחם בית החולים שיבא תל השומר הקים ארגון רחשי לב את קומפלקס בית הילד, המשתרע על כ500 מטר מרובע, הכולל שני בניני סוויטות ובנין מרכזי המשמש כמוקד פעילות לילדים חולי סרטן מכל רחבי הארץ. בית הילד מציע לילדים והוריהם אירוח מלא ללא תשלום וללא הגבלת זמן ב20 סוויטות מפוארות ומרווחות.

רחשי לב מחבקת את פצועי צה"ל במתחם בית הילד

בעקבות פניות של משפחות חיילי צה"ל, המטופלים בבית החולים שיבא, תל השומר, רחשי לב פתחה את בית הילד לאירוח החיילים הפצועים ובני משפחותיהם.
פצועי צה"ל המטופלים בבית החולים שיבא מתארחים בבית הילד בתקופת הטיפולים והשיקום, ומיולי 2008 שהו מאות חיילים ובני משפחותיהם בבית הילד בפעילות מיוחדת למען חיילי צה"ל.
במהלך השיקום, מעדיפים חיילי צה"ל לאחר יום טיפולים מתיש, לשהות בבית הילד של רחשי לב ולאגור כח ליום טיפולים נוסף. חלק מחיילי צה"ל שנפצעו, נשארו עם מוגבלויות פיזיות ונכויות, ואין באפשרותם לחזור הביתה, כי תנאי הבית לא מותאמים לצורכיהם. השהיה בבית הילד, בחדרים המתואמים לנכים, מאפשרת להם שהייה נוחה המותאמת לצורכיהם ובקרבת הטיפול הרפואי והשיקומי.
בית הילד מעמיד לרשות החייל סוויטה מאובזרת, בה יכול החייל להיות עם בני משפחתו בסביבה תומכת ואוהבת לקראת חזרתו לאורח חיים עצמאי. צוות רחשי לב ומתנדבי הזהב שלנו, מקיפים את החיילים ובני משפחותיהם, תומכים, מחבקים ועושים את הכל על מנת להקל על תקופת השיקום וההחלמה.

פעילות מיוחדת למען חיילי צהל - עמותת רחשי לב
רחשי לב אימצה את פצועי צה"ל המאושפזים בבית החולים תל השומר

מוזמנים להתרשם ולקרוא על פעילות עמותת רחשי לב למען חיילי צה"ל –
מכתב תודה – בית הילד למען פצועי מבצע צוק איתן
מכתב תודה – בית הילד למען חיילי צה"'ל

חייל צה"ל הפצועים זקוקים לתמיכה שלכם. לתרומות לחצו כאן.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן